21 жовтня 2021, 12:41

В "ОПЗЖ" великий скандал: нардепа Ківу виключили з партії – ЗМІ

Люди Бойка та Льовочкіна домоглися виключення з партії "ОПЗЖ" нардепа Іллі Ківи.

В "ОПЗЖ" великий скандал: нардепа Ківу виключили з партії – ЗМІ

У проросійській "ОПЗЖ" посилився розкол, пов'язаний з конфліктом двох частин партій. Телеграм-канал PavlovskyNews повідомляє, що люди нардепів Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна домоглися виключення з "ОПЗЖ" нардепа Іллі Ківи.

Про це журналістам повідомило джерело у партії.

Ківу виключили за кілька скандальних вчинків стосовно голови Кремля Володимира Путіна та лідера українських націоналістів Степана Бандери.

"За привітання Путіна, за позицію щодо Бандери та за його деструктивну позицію, яка завдає шкоди партійній структурі, ми виключили його з партії та доб'ємося його виключення з фракції у Парламенті", - сказав співрозмовник.

Більш того, джерело у партії зазначає, що Ківу хочуть виключити з фракції "ОПЗЖ" у Верховній Раді.

Ймовірно, мова йде про рішення, яке було прийнято Полтавською обласною організацією партії.

Напередодні у Кременчуці відбулася партійна конференція депутатів рад різних рівнів, де засудили дії Ківи та направили лист-звернення на розгляд стратегічної ради партії про його виключення з лав "ОПЗЖ". Про це повідомили журналісти полтавського видання "Зміст".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Ківу хочуть вигнати з "ОПЗЖ: "Сидить у Раді та тільки чухає між ніг". Депутат Полтавської міської ради Євген Момонт розповів про конфлікт з Ківою у Полтаві. Виявляється, парламентарій випустив скандальну газету, де назвав багатьох зі своїх соратників зрадниками.

Ми також писали, що "ОПЗЖ" офіційно привітала "Єдину Росію" та Медведєва з "упевненою перемогою на виборах". Після цього партія Путіна закликала до захоплення всієї України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини