21 жовтня 2021, 11:45

Сьогодні почали діяти нові правила перевезень: пасажирів без тесту та вакцинації у потяги не пускають

Частина пасажирів перед відправкою поїзда не встигала зробити експрес-тест – на транспорт їх не пустили.

Сьогодні почали діяти нові правила перевезень: пасажирів без тесту та вакцинації у потяги не пускають

З сьогоднішнього дня між обласними центрами України діють нові правила пасажирських перевезень. Так, у поїзда пускають лише тих людей, у кого є паспорт вакцинації або негативний ПЛР-тест, або експрес-тест на антиген.

Ці правила стосуються міжрегіональних автобусних і залізничних перевезень пасажирів.

На вокзалах розгорнуті пункти експрес-тестування для пасажирів. Тест можна зщробити за 15 хвилин. Зараз на Центральному київському вокзалі черг немає. Пункти експрес-тестування вже є на 10 вокзалах найбільших українських міст, включаючи Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінницю та Полтаву.

Пасажири, що мають квиток на поїзд, зможуть зробити експрес-тест за 350 грн.

Журналісти Телеграм-каналу PavlovskyNews повідомляють, що з самого ранку вже відбулися конфлікти, коли пасажири приїхали на вокзал перед відправкою поїзда та не встигали зробити експрес-тест. Люди хотіли сісти у вагон поїзда без документа, але їх не пропускали.

Інформаційні агентства відзначають, що, згідно з постановою уряду, нові правила діють лише щодо міжрегіональних перевезень. Громадського транспорту у містах і перевезень всередині однієї області нові правила поки не стосуються, заявив напередодні глава уряду Денис Шмигаль.

Раніше в Україні ввели адаптивний карантин до кінця року. Карантинні обмеження будуть діяти як мінімум до кінця 2021 року. Завтра комісія визначиться з введенням "жовтої зони".

Раніше лікар назвала всього три симптоми, що відрізняють застуду від COVID-19.

Крім того, COVID-19 значно знижує інтелект: вчені попередили, що здібності не відновлюються.

Напередодні головний інфекціоніст США назвав ймовірний період кінця пандемії COVID-19.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини