20 жовтня 2021, 08:46

Головні підсумки зустрічі Зеленського й Остіна: про що говорили політики

У Києві відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з міністром оборони США Ллойдом Остіном, який вирушив у робочу поїздку Європою.

Головні підсумки зустрічі Зеленського й Остіна: про що говорили політики

Прес-служба Офісу президента випустила офіційний реліз за підсумками бесіди свого керівника з главою Пентагону, пише Діалог.UA.

Основною темою було поглиблення військового співробітництва між країнами. Діалог будувався навколо необхідності забезпечити безпеку України, яка страждає від російської агресії.

Раніше Остін заявив, що Росія - головний винуватець конфлікту на Донбасі.

У ході розмови Зеленський і Остін обмінялися думками щодо ситуації з безпекою на Сході України, у регіоні Чорного й Азовського морів, а також торкнулися питань взаємодії України з НАТО та підтримки Вашингтоном євроатлантичних прагнень Києва.

"США залишаються для України головним партнером у сфері безпеки й оборони", - підкреслив президент, пообіцявши, що Київ буде продовжувати реформувати оборонний сектор країни відповідно до стандартів НАТО.

У свою чергу, глава американського оборонного відомства запевнив Зеленського у рішучій підтримці з боку Штатів незалежності і територіальної цілісності України в її офіційно визнаних кордонах.

Зійшовши з трапа літака у Києві, Остін повідомив, що США зміцнять здатність України стримувати подальшу "агресію" Росії.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що Україна зацікавлена у зустрічі з президентом Росії та готова до деяких кроків.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини