15 жовтня 2021, 11:32

Гончаренко посварився з Шуфричем: "Нестор, це ти переплутав з Росією, який морок"

Депутат Ради Олексій Гончаренко посварився з колегою з "ОПЗЖ" Нестором Шуфричем.

Гончаренко посварився з Шуфричем: "Нестор, це ти переплутав з Росією, який морок"

Між депутатами Верховної Ради від "Європейської солідарності" та проросійської "ОПЗЖ" Олексієм Гончаренко та Нестором Шуфричем виник новий конфлікт.

Про те, що відбувається, Гончаренко написав у своєму каналі Telegram, передає Діалог.UA.

Конфлікт виник після того, як Шуфрич публічно закликав закрити в Україні освітні "Гончаренко центри". Депутату не сподобалося те, що там безкоштовно навчають українців іноземним мовам, у тому числі англійській.

"Гончаренко зі своїми господарями з Заходу вирішив американізувати Україну. Яка основна мета цих центрів? Правильно, вчити англійській безкоштовно. А чому не російській або українській? А тому що Заходу не потрібні грамотні люди, які говорять на наших мовах", - запевняв Шуфрич.

Він також вимагав визнати "іноагентом" центри Гончаренко.

Примітно, що такого поняття, як "іноземні агенти", у правовому полі України не існує на відміну від Росії, де відповідний закон ухвалений для "зачищення" незалежних ЗМІ, громадських організацій і опозиціонерів.

Гончаренко відреагував на ідею Шуфрича.

"Нестор, в Україні немає іноземних агентів. Це ти переплутав з Росією. Що стосується американізації, то каюсь, дійсно намагаюся зробити так, щоб люди безкоштовно могли вивчити англійську мову. Ось який негідник, уявляєш? Який морок, звичайно", - констатував нардеп .

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Гончаренко на людях влаштував перепалку з Шуфричем: "Нехай йде виступати у театр армії Росії".

Ми також писали, що Шкіряк знову "зіткнувся" з Шуфричем - вибухнула сварка: "Поставте це питання своєму босові у Кремлі".

Между депутатами Верховной Рады от "Европейской солидарности" и пророссийской "ОПЗЖ" Алексеем Гончаренко и Нестором Шуфричем возник новый конфликт.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини