13 жовтня 2021, 11:07

Гордон розповів, чому Медведчук ще не втік з України

Дмитро Гордон вважає Віктора Медведчука "чесним ворогом" України. При цьому він упевнений, що у Росії є політики, які дуже незадоволені кумом Путіна.

Гордон розповів, чому Медведчук ще не втік з України

На цьому тижні Печерський районний суд відправив Віктора Медведчука під домашній арешт, продовживши його до 7 грудня, хоча спочатку планувалося або заарештувати проросійського політика, або випустити під заставу в 1 млрд грн. Український журналіст Дмитро Гордон вирішив висловити свою думку щодо кума Володимира Путіна.

Вчора, 13 жовтня, в ефірі програми на телеканалі "Україна 24" Гордон заявив, що у самому Кремлі є люди, які залюбки відмовляться від Медведчука.

Гордон нагадав, що він завжди вважав Медведчука "агентом впливу Росії в Україні". При цьому журналіст назвав його "чесним ворогом" України. За словами Гордона, набагато гірше, якщо ворог намагається маскуватися під друга.

Журналіст стверджує: у нього є як непрямі, так і прямі докази того, що Медведчуком багато зто незадоволен не тільки у Росії, але і у Кремлі. Москва виділяє багато грошей на боротьбу з Україною, і майже всі вони йдуть через Медведчука, саме тому у РФ є люди, які думають: а чим я гірше і чому мені не виділяються ці самі фінанси. Одночасно з цим сам Володимир Путін все ще вірить своєму куму та у його здібності.

За словами Гордона, Медведчук не біжить з України тільки тому, що йому так сказав Путін. Не виключено, що президент Росії пригрозив проросійському депутату повним крахом його політичної кар'єри та вичерпанням своєї поваги, якщо той залишить Україну, не дочекавшись рішення суду.

У травні 2021 року СБУ провела обшуки у будинку та в офісі Віктора Медведчука. Його підозрюють в державній зраді, фінансуванні бойовиків ОРДЛО, махінаціях з вугіллям й ін.

Сюди ж варто віднести антиукраїнську діяльність політика, передачу російським спецслужбам інформації про ВСУ і т. д.

Медведчуку загрожує тюремний термін до 12 років позбавлення волі.

Раніше ми повідомляли, що 12 жовтня суд відмовив прокуратурі у клопотанні щодо арешту Медведчука. Однак було продовжено домашній арешт до 7 грудня.

Нагадаємо, адвокати Медведчука заявили, що їх підзахисний не зможе внести заставу в 1 млрд грн, навіть якщо б у нього були такі гроші. Головною причиною вони назвали санкції з боку РНБО щодо сім'ї Медведчука.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини