12 жовтня 2021, 15:52

Бойовики на Донбасі продовжують підпільну війну: на Луганщині СБУ виявила схрон з мінами

За даними СБУ, тайник сім років тому облаштували члени бандформувань так званої "ЛНР" для здійснення диверсій.

Бойовики на Донбасі продовжують підпільну війну: на Луганщині СБУ виявила схрон з мінами

Співробітники СБУ розкрили на Луганщині схованку з великим арсеналом бойових засобів для здійснення диверсій. Він був оснащений у покинутій будівлі біля автобусної зупинки на одній з трас в області, інформує сайт відомства.

Згідно з відомостями оперативників, цей схрон ще сім років тому підготували активісти НВФ т. з. "ЛНР" для здійснення диверсійних дій.


Під час огляду слідчі виявили понад десятка протитанкових мін "ТМ-62М", сім снарядів до РПГ, пару протипіхотних мін "МОН-50" і "МОН-100", 8 бойових гранат, а також більше десятка детонаторів до ПМ.

Працівники спецслужби продовжують слідчі заходи для виявлення всіх обставин протизаконної діяльності та залучення до кримінального стягнення осіб, причетних до правопорушень проти безпеки держави.

Нагадаємо, раніше СБУ запобігла диверсії на Донбасі: були також знайдені схрони бойовиків з потужним озброєнням.

Також СБУ затримала російського топ-чиновника, що активно сприяв анексії Криму. Він брав участь у мілітаризації півострова.

А напередодні СБУ затримала злочинців, які вербували найманців серед українців для війни у Сирії. Бойовикам обіцяли до 10 тисяч доларів на місяць.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини