11 жовтня 2021, 14:28

Загибель Полякова: таксист зізнався, що збрехав поліції, – нардепа пересадили з іншого авто

Таксист, який віз перед смертю Полякова, змінив свідчення та розповів нові обставини його загибелі.

Загибель Полякова: таксист зізнався, що збрехав поліції, – нардепа пересадили з іншого авто

Таксист, що віз народного депутата Антона Полякова у день смерті, змінив власні свідчення про контакт із загиблим. Водій стверджує, що нардепа пересадили з іншої машини та попросили доставити додому.

Про це "Телевізійній служби новин" телеканалу "1 + 1" повідомив адвокат водія. Більш того, за його словами, за зміну показань водій таксі нібито був побитий співробітниками правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше водій стверджував, що сам забрав Полякова з зупинки та незабаром після початку поїздки нардепу стало зле.

"Телевізійна служба новин" каналу "1 + 1" повідомляє, що їм стало відомо про кримінальне минуле таксиста: у 2017 році він був підсудним за ст. 149 ч. 2 за торгівлю людьми.

За словами адвоката, водій має претензії до дій правоохоронців, однак не буде оскаржувати їх у судовому порядку, оскільки хоче продовжити вести звичайне життя та не хоче втягувати себе у судовий розгляд з поліцією.

Всі попередні свідчення про поведінку депутата у салоні автомобіля таксист підтвердив. Йдеться про напад нудоти, яка охопила політика після того, як він у свідомості сів у автомобіль. Таксист підкреслив, що був змушений порушити правила руху, оскільки поспішав доставити чоловіка у лікарню для надання йому екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, інформацію про наявність в організмі Полякова наркотичної речовини повідомила 9 жовтня депутат Верховної Ради Галина Янченко. Парламентарій заявила, що смерть нардепа наступила "у результаті реакції алкоголю та метадону".

Раніше у поліції розповіли, що у крові загиблого депутата знайшли близько 1 проміле алкоголю, а також назвали хворобу серця й отруєння головними версіями смерті парламентарія.

Смерть Полякова сталася вночі 8 жовтня. Депутат у несвідомому стані перебував на задньому сидінні таксі, коли його випадково виявили патрульні: правоохоронці зупинили автомобіль з тілом нардепа за порушення ПДР.

Перед смертю політик проводив час в одному з київських ресторанів, де зустрічався з людиною на ім'я Руслан Джамбулатов. Покинувши заклад, Поляков і Джамбулатов півтори години каталися  столицею на авто, після чого нардеп пересів у таксі, де і помер.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини