11 жовтня 2021, 09:11

"Зеленський буде сидіти за Коломойського": кадри з масштабної акції протесту біля будинку президента під Києвом

Учасники акції розгорнули прапори та включили націоналістичну музику біля державної дачі Володимира Зеленського.

"Зеленський буде сидіти за Коломойського": кадри з масштабної акції протесту біля будинку президента під Києвом

Увечері у неділю, 10 жовтня, пройшов протест під будинком президента у Конча-Заспі. Telegram-канал "Український Діалог" опублікував кадри з місця подій.

Спочатку активісти влаштували автопробіг, а далі біля будинку Зеленського зібралося приблизно 100-150 мітингувальників.

Таким чином активісти відреагували на штурм будинку експрезидента Петра Порошенка у Козині. Напередодні там відбулися зіткнення між прихильниками та супротивниками лідера "Європейської солідарності".

Усі вони тримали плакати, на яких було написано: "Це навіть не Квартал 95 вже", "Зеленський буде сидіти за Коломойського" й інші.

За словами організаторів, мотивом акції є невдоволення брехнею про офшори українського президента. Одна з головних вимог - це прозоре розслідування по "вагнеровцям".

Після виступів учасники мітингу запалили димові шашки червоно-чорних кольорів і фаєри.

Згідно з підрахунками, охороняти будинок президента прибуло близько 500 співробітників правоохоронних органів.

Організатором масового протесту (прихильників Петра Порошенка) є лідер "Демократичної сокири" Юрій Гудименко. Його однопартієць Віктор Трегубов раніше повідомив у Facebook, що учасники акції збираються о 17 годині на Теремках і відправляться у Конча-Заспу "передати привіт Зеленському".

За словами організаторів, вони проводять акцію через те, що Офіс президента України продовжує узурпацію влади, а також влада бреше українцям про офшори Зеленського.

"Олігарх Ігор Коломойський повертає свій вплив у країні, а Україну ведуть до геополітичного розвороту у бік Сходу", - підкреслили ініціатори протесту.

Нагадаємо, Діалог.UA писав, що розгнівані прихильники Порошенка висунулися до держдачі Зеленського після штурму будинку експрезидента.

Раніше екссекретар РНБО Олександр Данилюк про офшорний скандал сказав: "Зеленський нічим не відрізняється від Порошенка".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини