8 жовтня 2021, 13:22

У Криму вже шостий день поспіль COVID-антирекорд – окупаційна влада вводить нові обмеження

У захопленому Росією Криму з кожним днем погіршується ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію. "Влада" півострова б'є на сполох.

У Криму вже шостий день поспіль COVID-антирекорд – окупаційна влада вводить нові обмеження

За минулу добу на півострові виявили понад 470 нових випадків коронавірусу. Така цифра зафіксована вперше з початку пандемії.

Так зване "Міністерство охорони здоров'я" окупованого Криму у п'ятницю, 8 жовтня, повідомило про 472 випадки інфікування COVID-19.

Антирекорд фіксується шість днів поспіль з 2 жовтня.

"Влада" прийняли рішення про введення нових обмежувальних заходів.

Про це повідомила "віце-прем'єр, міністр праці та соціального захисту" республіки Олена Романовська.

"Якщо раніше було рекомендовано всім роботодавцям перевести на дистанційну роботу своїх співробітників 65 років і більше, то зараз це буде обов'язок", - розповіла вона.

Крім того, людям похилого віку (у віці від 65 років і більше) скасовуються пільги на проїзд у громадському транспорті, половину державних і муніципальних службовців переводять на дистанційну роботу.

Відзначимо, всього COVID-19 виявили вже у 83 тисяч жителів окупованого півострова, більше 2,6 тисячі пацієнтів померли, вакцинувалися 520 тисяч осіб.

Нагадаємо, у Росії зафіксували максимальний показник смертності від COVID-19.

Раніше журналіст і блогер Денис Казанський розповів про катастрофічну ситуацію з "ковідом" у Донецьку, де госпіталі завантажені на 100%, немає кисню, тестів. Більш того, люди, які прищеплені російською вакциною, інфікуються COVID.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини