5 жовтня 2021, 10:40

У Мережі опублікована повна хронологія побиття поліцейських у Чернігові

2 жовтня у Чернігові у мікрорайоні Масани група підлітків побила двох співробітників поліції. У результаті один з них загинув на місці, другий знаходиться у реанімації.

У Мережі опублікована повна хронологія побиття поліцейських у Чернігові

Напередодні у Мережі з'явилася повна хронологія подій від 2 жовтня 2021 року у Чернігові. На нових кадрах можна побачити початок конфлікту, коли один з поліцейських вплутався у конфлікт з хлопцем, який сидів на сходах біля "АТБ".

Журналісти телеканалу "Суспільне. Чернігів" вирішили викласти у Мережу повну хронологію подій. На кадрах можна побачити, як поліцейський, схожий на загиблого Артура Єрохіна, вплутався у конфлікт з хлопцем, який сидів біля "АТБ".

Батько одного із затриманих стверджує, що одній з дівчат стало погано, тому хлопці пішли в "АТБ" за водою. У цей самий момент до них підійшов Єрохін і почав штовхати хлопця у жовтій куртці, а потім і бити його.

Потім камери фіксують, як в "АТБ" входить другий поліцейський, імовірно, Володимир Савон. Через деякий час його можна побачити біля прилавка, а поруч група хлопців, які його б'ють, а потім відбирають куртку. Де в цей момент знаходився Єрохін - питання.

На місце подій двічі приїжджали патрульні й обидва рази виїжджали, не затримавши нікого, хто брав участь у конфлікті та побитті. А далі хлопці продовжували бити поліцейських, знімаючи все на камери своїх мобільних телефонів.

Співробітники поліції були у цивільному та перебували у відпустці. До конфлікту відпочивали у кафе, де грали у боулінг. Конфліктних ситуацій у них з відвідувачами не було. Що сталося після, вирішить слідство.

4 жовтня у Чернігові відбувся суд, який вирішив затримати на два місяці п'ять фігурантів справи про побиття поліцейських.

Раніше ми повідомляли, що 2 жовтня у Чернігові у результаті конфлікту та бійки загинув капітан поліції, а його товариш був госпіталізований у відділення реанімації.

Нагадаємо, згідно з попередньою інформацією, група хлопців побила двох поліцейських за те, нібито правоохоронці зауважили їм, що вони шумно поводяться.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини