1 жовтня 2021, 09:16

Україна вже нарівні з Росією проводить інформвійну – Міноборони

У Міноборони запевнили, що Україна вже не програє інформвійну РФ. Відомство проводить активну боротьбу з російськими фейками, що дискредитують імідж ЗСУ.

Україна вже нарівні з Росією проводить інформвійну – Міноборони

Україна вже не програє інформвійну РФ, запевнила заступник міністра оборони Анна Маляр у ток-шоу "Право на владу".

На її думку, Україна вже не є жертвою інформоперацій. Також наша держава гідно чинить опір і навіть є передовою у деяких темах. У національного оборонного відомства є своє військове радіо, ТБ, інформагентство, які збирають мільйони переглядів.

Представник Міноборони вказала, що фахівці відомства ретельно моніторять регулярні лжевідомості щодо дискредитації ЗСУ. Так, нещодавно російські боти поширили у Мережі фейки про те, що Україна нібито залишила своїх бійців у Афганістані та в українському війську епідемія COVID-19 перед міжнародними навчаннями, причому ці дані розмножували фейкові військові української армії.

Крім того, перед призовною кампанією поширили неправдиву інформацію про те, що в одній зі столичних шкіл військкомати нібито примусили старшокласників заповнити анкети з автобіографією та питаннями з приводу того, де були їхні батьки під час "Вітчизняної війни".

Маляр зазначила, що фейки на подібну тему з російського боку проводять вже дуже давно, оскільки мета РФ - щоб менше людей бажали служити у ЗСУ. Найчастіше у соцмережах з'являються псевдоповідомлення про те, що призовників нібито ловлять на вулицях і силою забирають в армію та навіть інвалідів. При цьому фейки нібито пишуть "жертви" таких випадків.

Нагадаємо, раніше молодий найманець "ЛНР" здався ВСУ: набридли знущання та приниження від "товаришів по службі".

Глава Мінстратегпрома України Уруський каже, що реформу вітчизняного ВПК ще можна врятувати.

"Росія розпочала новий етап інформвійни з Україною", - Цимбалюк про гарячу фазу.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини