21 вересня 2021, 10:34

Зеленський у США не буде втрачати можливостей і має намір вимагати рішень щодо Криму та Донбасу

Президент України вже ступив на американську землю у ході свого другого робочого візиту у США і дав коротке інтерв'ю.

Зеленський у США не буде втрачати можливостей і має намір вимагати рішень щодо Криму та Донбасу

У вівторок, 21 вересня, у Нью-Йорку Володимир Зеленський заявив, що Генеральна Асамблея ООН є одним з основних фундаментів, де Україна може вирішувати питання Донбасу та Криму.

"І ми маемо не тільки говорити, а й вимагати відповідних дій. Ми шукаємо рішення щодо Донбасу та Криму на всіх плятформах. Так, організація ООН - це одна з головних арен. І ми не маємо пропускати таку можливість", - сказав глава держави.

Він буде наполягати на офіційному визнанні "Кримської платформи" в ООН, де знаходяться "всі необхідні для вирішення питання лідери".

"Для нас дуже важливо, що ООН визнала" Кримську платформу ". Думаю, ми можемо говорити про підтримку України з боку наших партнерів у такий дуже непростий час", - зазначив Зеленський.

Він анонсував зустріч з президентом Турецької Республіки на тлі "заяв Туреччини про незаконну анексію Криму з боку Російської Федерації та про невизнання виборів у Держдуму РФ".

Крім того, президент у ході візиту обговорить економічний проект на $ 277 млрд "від адміністрації Байдена" та візит міністра оборони США в Україну.

У телеграм-каналі Офісу президента повідомляється про заплановані зустрічі з лідерами Туреччини, Великобританії, Польщі та ін., а також міжнародними організаціями, інвесторами й українською громадою у США.

У середу, 22 вересня, Володимир Зеленський виступить на загальних дебатах 76-ї сесії Генасамблеї ООН.

Раніше Діалог.UA писав, що США засудили Росію за проведення виборів на окупованих територіях України - у Криму і на Донбасі. Вашингтон не визнає голосування.

Нагадаємо, президент повідомив, що через два роки в Україні відбудуться два великих інтернаціональних змагання - світова першість з футболу серед школярів і Всесвітня зимова Гімназіада.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини