17 вересня 2021, 17:34

Омбудсмен звинуватила Міноборони України у великій заборгованості виплат військовим

Міноборони заборгувало військовослужбовцям майже 1,5 млрд грн. За даними омбудсмена, велика частина з них має перераховуватися на оздоровлення військових.

Омбудсмен звинуватила Міноборони України у великій заборгованості виплат військовим

Міноборони заборгувало українським військовослужбовцям майже 1,5 млрд грн, розповіла сьогодні омбудсмен ВР з прав людини Людмила Денисова в Facebook, повідомляє Діалог.UA.

Вона зазначила, що солдати та їхні найближчі родичі самі неодноразово скаржаться на заборгованість. За її відомостями, на сьогоднішній день національне оборонне відомство заборгувало захисникам Батьківщини обов'язкові виплати у розмірі 1 млрд 465,8 млн грн.

При цьому велика частина суми, а це понад 1,2 млрд, зобов'язана йти на виплати матеріальної підтримки на оздоровлення. Також, за даними Денисової, військовим із зони проведення ООС не реалізуються "бойові виплати".

У результаті вона направила вже запит до першого віце-прем'єру Олексію Любченко, який є головою Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості із зарплати. Уповноважена закликає детально ознайомитися з обстановкою, що склалася у Міноборони, і вирішити цю проблему.

Нагадаємо, навесні у Міноборони доповіли про завершення підготовки плану оборони держави.

Влітку повідомлялося, що український флот посилять дивізіоном катерів Island до кінця року.

На початку осені Бутусов анонсував швидку відставку Тарана - міністром оборони України може стати жінка.

Напередодні глава Міноборони України Таран запевнив, що у 2022 році на безпеку й оборону вперше буде виділена рекордна сума.


Автор: Влад Коваленко

Останні новини