27 березня 2026, 15:30

Пропаганда РФ назвала мету терору мирного населення України

Російська пропаганда відкрито визнала, що Москва цілеспрямовано влаштовує терор цивільних українців.

Пропаганда РФ назвала мету терору мирного населення України

Російські пропагандисти продовжують на весь світ розповідати про військові злочини свого режиму. Журналіст Денис Казанський звернув увагу на чергове голосне визнання росіян.

Один із блогерів РФ у черговому ефірі визнав, що російська армія справді тероризує мирних українців, у тому числі інвалідів і пенсіонерів, обстрілами цивільної інфраструктури та житлових будинків, причому робиться це спеціально та з очевидною метою – тиск на українське населення.

Пропагандист фактично визнає: російська армія не може досягти цілей, позначених Кремлем, на полі бою, тому використовує цивільний терор, щоб цим змусити Київ піти на умови Москви. Головна ж умова полягає у виведенні українських військ з підконтрольних їм територій Донецької області, що залишилися.

Блогер стверджує, що передача Росії всього Донбасу нібито започаткує мирне та спокійне життя.

Нагадаємо, Dialog.UA повідомляв, що з російського ефіру вирізали незручний для Кремля фрагмент про втрати армії РФ.

Автор: Дмитрий Нежин

Останні новини