Лавров назвав перемир'я з Україною зрадою
Представник країни-агресора Росії Сергій Лавров вкотре заявив, що Москва не припинятиме війну в Україні.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не готова на перемир'я за нинішньою лінією фронту, оскільки це нібито призведе до збереження чинної влади в Україні. За його словами, таке рішення стало б "зрадою" пам'яті радянських предків, які воювали проти нацизму, пише Dialog.UA.
Лавров стверджує, що у разі зупинення бойових дій Україна матиме змогу зміцнити свої позиції, а Захід – продовжити її військову підтримку. Міністр країни-агресора також назвав українську владу "нацистським режимом" і заявив, що Москва не має наміру погоджуватися на тимчасове припинення вогню.
Раніше Лавров уже заявляв, що РФ не погодиться на заморожування конфлікту за нинішньою лінією зіткнення. Тим самим Кремль красномовно демонструє бажання воювати будь-що-будь.
Нещодавно Лавров дав категоричну відповідь на пропозицію завершити війну проти України.
До цього Лавров висунув США звинувачення в атаках на російські території.