Мережа сміється над Лавровим: публічний конфуз міністра потрапив на відео
Глава МЗС Росії Сергій Лавров публічно продемонстрував рівень знань, який важко тягне навіть на шкільний: достатньо було відкрити "Вікіпедію", але у російській дипломатії, схоже, це надто складна операція.

Черговий конфуз російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова є приводом для глузувань у соцмережах. Чиновник заявив, що Великобританія нібито "сама себе необґрунтовано називає великою", а називати її варто просто Британією. У Мережі нагадали, що Лавров "поплив" на найпростішому питанні шкільної програми.
На заяву звернув увагу журналіст і блогер Денис Казанський.
"Наочний приклад інтелектуального рівня російських керівників", - наголосив він.
Казанський нагадав, що слово "Great" у назві Great Britain вживається не як оцінювання "величі", а як географічна різниця за величиною. Така інформація легко перевіряється за відкритими джерелами.
"Встановлюється це за 10 секунд, але головний російський дипломат не тільки не має елементарних знань, необхідних для дипломата, а й не вміє користуватися "Гуглом"", - пише блогер.
Історичний контекст
За словами Казанського, розмежування "Великої" та "Малої" Британії пов'язують з античною традицією, коли у географічних описах острова відрізнялися саме за масштабом. Він також наголосив, що подібні речі мають бути базовими для публічних заяв керівника зовнішньополітичного відомства.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Лавров потрапив в опалу у Путіна після того, як переговори спричинили зрив його зустрічі з Трампом.
Останні новини
Під Вовчанськом російські окупанти під час хаосу відкривають "дружній" вогонь один по одному – ВСУ
13:03Прем'єр Гренландії Нільсен закликав місцевих жителів готуватися до можливого вторгнення армії США
12:17У Запоріжжі по гарячих слідах затримано 25-річного кілера, агента ФСБ: вчинив замах на офіцера ЗСУ
10:46