"Треба припиняти війну та домовлятися", – в ефірі у Соловйова зробили відверте зізнання
Режисер Карен Шахназаров заявив в ефірі Соловйова, що війну треба закінчувати: він визнав: Росія не має сил воювати – час домовлятися про мир.
Навіть в ефірах головного кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова почали звучати слова, які ще нещодавно вважалися у Росії майже забороненими. Режисер і постійний гість ток-шоу Карен Шахназаров відкрито заявив, що війну треба закінчувати, оскільки Росія більше не має сил воювати.
Хоче домовлятися
"Мені здається, що це якась неправильна думка - воювати до 2035 року. Війну треба вигравати, а якщо у нас немає сил, треба домовлятися про мир і готуватися до наступної війни", - сказав Шахназаров в ефірі Соловйова, намагаючись згладити гостроту фрази, але інтонація видала його.
Для російської аудиторії, де слово "мир" на федеральних каналах під забороною, така заява була різким надломом риторики.
Стадія визнання
Аналітики зазначають, що навіть у лояльних ефірах настає стадія прийняття - розуміння, що ресурси Росії закінчуються, а перемоги немає та не передбачається. Тим часом сама реальність усередині Росії говорить голосніше за будь-яку пропаганду. Економіка сповільнюється, бюджет тріщить по швах, а паливо дорожчає та зникає із заправок. Доходи знижуються, ціни зростають, і навіть ті, хто раніше беззастережно вірив у "велику місію", тепер замислюються.
Оглядачі кажуть, що ціна війни стає непосильною та суспільний настрій повільно, але невідворотно змінюється.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що ситуація на Сумщині дуже складна для ЗС РФ через велику кількість дронів ЗСУ.
Останні новини
Андрющенко розповів, за яким "оригінальним сценарієм" може статися звільнення Криму: "Вони дійдуть"
17:30Скандал у "Динамо": гравець Бленуце, який ріпостив Путіна та Соловйова, прийняв сенсаційне рішення
11:22