Коли у цивілізованому світі не раді: росіяни масово кинулися відпочивати у КНДР
У Росії різко збільшився попит на тури до Північної Кореї, а ростуристи залишаються у захваті від місцевого колориту.
Північна Корея є дедалі популярнішим напрямком для росіян – попит на тури до КНДР за першу половину 2025 року зріс на 150% порівняно з минулим.
За інформацією росресурсу Mash, якщо 2024-го туди з'їздили відпочити близько 1600 осіб, то лише за перші шість місяців цього року їхня кількість досягла вже 2000.
Росіяни, які встигли побувати у країні, розповідають, що північнокорейці нібито зустрічають гостей максимально тепло. За словами туристів, місцеві гіди мають негласне правило: зробити так, щоб відпочиваючим було краще, ніж удома.
РосЗМІ пишуть, що багато хто повертається знову, бажаючи ще раз поринути в атмосферу закритої тоталітарної країни. Багато у чому саме таке "сарафанне радіо" стає додатковим інструментом для просування турів у КНДР.
Інтерес у російських туристів перш за все викликає можливість відвідати "заборонену" країну та відчути її своєрідний колорит. У самій КНДР розвивають роботу туроператори, які намагаються створити враження курортної країни та навіть організувати пляжний відпочинок.
Попит на тури, що швидко зростає, у Північну Корею, не дивний. Офіційні Москва та Пхеньян зміцнюють стратегічні відносини на тлі російської агресії в Україні.
Але є й інший фактор – обмеження, з якими ростуристи стикаються у більшості цивілізованих країн світу. На тлі розв'язаної Кремлем війни в Україні росіянам не так вже й раді у розвинених західних країнах.
Прихильники путінського режиму часто стикаються з труднощами в одержанні віз. Крім того, є проблеми з купівлею готових турів і з авіарейсами: добиратися стало у рази складніше та дорожче.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що КНДР стає складом зброї диктатора Путіна.
Останні новини
Кількість жертв на кордоні Таїланду та Камбоджі збільшилася, а люди масово залишають свої будинки
09:12Вперше був атакований у 2023 році: "хороші" дрони навідалися на важливе підприємство на Тамбовщині
08:13Найжорстокіша боротьба за останні 13 років: Таїланд завдав ударів по Камбоджі за допомогою авіації
07:19