Дрони атакували найбільше вагонне депо Ростовської області – спалахнула станція Каменоломні
У ніч проти 21 липня безпілотники атакували відразу кілька ключових залізничних вузлів на території Росії.
У ніч проти 21 липня безпілотники атакували відразу кілька ключових залізничних вузлів на території Росії. Однією з цілей була станція Каменоломні – важливий транспортний вузол у Ростовській області, де розташоване найбільше вагонне депо регіону.
Факт атаки підтвердив ріо губернатора Ростовської області Юрій Слюсар. За його словами, область зазнала масованої атаки безпілотників. Системи протиповітряної оборони працювали у районах Новочеркаська, Новошахтинська, Шахт і Каменоломнів, повідомляє канал "Україна 365".
Слюсар зазначив, що всі дрони над Каменоломнями були "успішно" збиті. Однак уламки одного з них впали на дах станції, спричинивши загоряння. З залізничного вокзалу було евакуйовано трьох співробітників. Інформації щодо постраждалих не надходило.
За даними місцевих джерел, внаслідок роботи ППО один із збитих дронів також пошкодив будівлю квіткового магазину, що призвело до пожежі.
Станція Каменоломні є дільничною й обслуговує як пасажирські електропоїзди, так і значні вантажопотоки. Тут здійснюється навантаження та розвантаження, прийом і відправлення як цілікових складів, так і повагонних відправлень. Складання потягів проводиться на під'їзних коліях і відкритих майданчиках станції.
Тим часом мер Москви Сергій Собянін повідомив про успішну роботу столичної ППО. За його даними, у регіоні було знищено три "ворожих" безпілотника.
Раніше Dialog.UA повідомляв про тимчасову паралізацію повітряного простору над Москвою через загрозу дронів.
Також атаки безпілотників також спричинили перебої в роботі залізничного транспорту на території РФ.
Останні новини
"Починається негативний сценарій", – військовий аналітик розповів, який бій вирішить долю Покровська
14:55Росія перетворилася на сировинний придаток Китаю: Пекін активно викачує ресур з РФ – Bloomberg
13:46СБУ затримала топ-чиновника НАБУ за допомогу агресору: проросійська родина та конопляний бізнес
10:54"Якщо Путіну начхати на своїх солдатів..." – сенатор Грем порівняв дії Трампа з гольфістом Шеффлером
08:02