25 червня 2024, 07:59

Путін зазнав чергової невдачі у боротьбі з екстремізмом – CNN

Путіну так і не вдалося перемогти весь жах ісламського екстремізму у РФ.

Путін зазнав чергової невдачі у боротьбі з екстремізмом – CNN

Понад 10 років тому президент РФ заявляв про те, що у країні необхідно викорінити ісламський екстремізм. Час минає, а ситуація з мертвої точки не зрушила. Теракти у Дагестані показали помилкову політику Путіна.

Те, що на вихідних сталося у Дагестані, - лише невелика частина насильства, інформує ресурс CNN.

Путіну не вдалося перемогти ісламський екстремізм на Північному Кавказі ні за допомогою грубої сили, ні через вибіркове оприлюднення тієї чи іншої інформації. Цей регіон від початку був одним із найбідніших у РФ, тут майже всі сповідують іслам, а війна в Україні забрала у них багато чоловіків, і далеко не всі повернулися назад. Також корупція місцевої влади зробили свою справу: ненависть до Путіна та Кремля.

Новий напад екстремістів стався всього за три місяці після теракту у "Крокус Сіті Холі" у Підмосков'ї. Кремлю не вдалося викорінити екстремізм, а молоде покоління буде відчувати до минулого та сьогодення РФ "мерзенну ненависть".

Експерти заявляють, що нещодавні події у Дагестані схожі на ті, що сталися у Беслані 2004 року. Тоді терористи обстріляли православний район міста, убивши понад 300 осіб. Під час перестрілки з терористами було вбито і багато співробітників спецпризначенців.

Путін злякався тих подій і прибув у Беслан пізно вночі, подалі від журналістів. Він тоді пообіцяв дати битву ісламському екстремізму. Минуло 20 років, а проблема нікуди не зникла.

У неділю, 23 червня, у Дербенті нападники відкрили вогонь по синагозі та православному храму. У Махачкалі нападники відкрили вогонь по співробітниках поліції.

Під час перестрілки було вбито п'ятьох нападників. У Держдумі РФ заявили, нібито до подій у Дагестані доклали руку в Україні.

Раніше ми повідомляли, що серед убитих нападників у Дагестані міг бути і боєць ММА Кагіров.

Нагадаємо, Андрій Коваленко не виключає, що за "бійнею" у Дагестані може стояти ФСБ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини