24 червня 2024, 07:20

Серед дагестанців, які пішли проти Кремля, був і боєць ММА Кагіров – ЗМІ

Російські пабліки стверджують, що серед п'яти вбитих у Дагестані виявився і боєць ММА Гаджимурад Кагіров.

Серед дагестанців, які пішли проти Кремля, був і боєць ММА Кагіров – ЗМІ

Учора, 23 червня, у Дагестані було дуже "спекотно". У Дербенті та Махачкалі були справжні вуличні бої місцевих жителів проти силовиків Путіна.

Глава Дагестану Сергій Меліков відзвітував про закінчення "КТО", під час якої було вбито п'ять нападників, 8 поліцейських і двоє цивільних. Паблік Baza пише про те, що серед убитих міг виявитися і 28-річний боєць ММА Кагіров.

Відомо, що Гаджимурад Кагіров народився у Дагестані у Сергокалинському районі. Був майстром спорту з вільної боротьби. З 2021 року представляв школу ім. Абулманала Нурмаманала. Абулманала Нурмагомедова та школу Хабіба Eagles. У ММА встиг провести два бої, та обидва поєдинки закінчилися перемогою Кагірова.

Російський паблік також повідомляє, що всі п'ятеро вбитих були з одного району - Сергокалинського. Троє вбитих - родичі голови району Магомеда Омарова (двоє рідних синів і один племінник). Того ж дня Омарова доставили у відділення ФСБ і провели допит. Уже ввечері його швидко виключили з лав "Единой России". Тоді ж він написав заяву про свою відставку.

РосЗМІ пишуть, що "КТО" було завершено у Дагестані пізно ввечері 23 червня. Крім самих нападників, ще загинуло 10 осіб, включно з 8 представниками правоохоронних органів. Відомо, що було вбито начальника відділу поліції Дагестану Огні.

Повідомлялося, нібито деякі з нападників значилися у базі даних МВС РФ як такі, що мають зв'язки з ваххабітами, нібито також удалося затримати двох нападників: вони живі та дають свідчення.

Раніше ми повідомляли, що одразу у двох містах Дагестану місцеві напали на силовиків, а також підпалили церкву та синагогу.

Нагадаємо, можливо, у Махачкалі нападники взяли у заручники до 40 осіб.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини