19 червня 2024, 14:14

У російському регіоні вибух злочинності та насильства – приголомшені навіть росЗМІ

Росіяни у ЗМІ з жахом розповіли про те, що відбувається на батьківщині Шойгу, яка є злочинною клоакою навіть за суворими мірками Росії.

У російському регіоні вибух злочинності та насильства – приголомшені навіть росЗМІ

У Росії відверто розповіли про ситуацію на батьківщині колишнього міністра оборони Шойгу Тиві, жителі якої масово їдуть воювати в Україну. У національній республіці панують безробіття, злидні, культ домашнього насильства й алкоголізму. Алкоголь продають лише 4 години на добу, але всі постійно п'ють і перебувають у перманентно божевільному стані. Зґвалтування входять у місцеву традицію - регіон посідає друге місце у Росії за цим показником. Ґвалтівники отримують маленькі терміни у в'язниці.

Про потопаючий російський регіон розповів в ефірі "Радіо КП" російський кореспондент Володимир Ворсобін. Фрагмент відео у своєму Telegram-каналі опублікував український журналіст і блогер Денис Казанський.

На запитання про те, чому у російському регіоні коїться такий кошмар, кореспондент відповідає, що у Туві немає цивілізації. Навіть залізничного сполучення немає. Путін обіцяв дотягнути залізницю, але потім вирішив, що є важливіші справи, та витратив усі гроші на війну з Україною.

При цьому місцеві жителі масово розмножуються, оскільки на кожну народжену дитину виділяється по 15 000 рублів.

"Ні, це не якась ворожа пропаганда, це розповідають цілком офіційні російські ЗМІ, такі як "Комсомольская правда". У них це називається "традиційні цінності" та "скрепи". Ці ж самі люди потім розповідають, що в Європі занепад і розпуста, а у Росії благодать і духовність, і щиро вважають, що можуть Україні вказувати, як жити", - підкреслює Казанський.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини