19 червня 2024, 13:11

Z-військкор розповіла про війни "кадировців" і росіян на фронті, але швидко видалила пост

Z-поетеса та воєнкор Долгарьова спочатку опублікувала, а потім швидко видалила пост про війни "кадировців" і росіян на фронті.

Z-військкор розповіла про війни "кадировців" і росіян на фронті, але швидко видалила пост

У Росії зберігається сильна напруга між російськими військовими та кадировськими підрозділами, яка починає вихлюпуватися назовні. Z-поетеса та воєнкор Анна Долгарьова опублікувала, а потім раптово швидко видалила пост із текстом нової пісні російського патріотичного письменника Михайла Єлізарова. У пісні співається про те, як "кадировці" з батальйону "Ахмат" принижують на блокпостах російських військових.

Однак текст пісні вже є у соціальних мережах. У ньому йдеться про те, як "кадировці" на "Майбасі" проїжджають блокпост, на якому їх зупиняє російський солдат і скромно просить показати документи. "Кадирівці" відчиняють двері та матюками посилають російського солдата, який змушений йти та гинути на фронті або повернутися додому та загинути від рук кавказців у тилу.

Долгорева видалила пост, оскільки злякалася статті про "дискредитацію" армії та помсти "кадировців".

На скандал звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, який зазначив, що у "цій історії все прекрасно".

Єлізаров і Долгарева - вихідці з Харкова, які зрадили Україну та перейшли на бік Росії, а тепер обурюються розгулом "кадировців".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини