29 травня 2024, 08:02

Встав і пішов: у РПЦ заявили про "чудесне воскресіння" китайця, який загинув у "СВО"

Протоієрей РПЦ Артемій Владимиров заявив, що святий Лука Кримський зцілив мертвого китайця, який загинув у "СВО".

Встав і пішов: у РПЦ заявили про "чудесне воскресіння" китайця, який загинув у "СВО"

У РЦП продовжують вірити у чудеса й одночасно з цим благословляти окупантів на злочини проти України. Днями у Мережі з'явився ролик, у якому протоієрей РПЦ на повному серйозі заявив про "чудесне воскресіння" китайця, який загинув у "СВО".

Артемій Владимиров заявив, що на війні немає невіруючих. Коли людина перебуває на межі життя або смерті, то вона обов'язково починає молитися Богу, інформує канал "Україна 365".

З його слів, дружина часто висилає йому свідчення "божої руки" на війні. Один із таких випадків нібито стався в Україні. Події були напередодні великого посту. Китаєць-окупант отримав смертельне поранення в живіт. Куля "розворотила" всі його нутрощі, проте йому явився святий Лука Кримський (цікаво, хто був цьому свідком і як китаєць, не православний, зумів визначити, що перед ним був саме Лука, а не, скажімо, Святий Миколай).

Як би там не було, але Лука Кримський зцілив китайця. Той встав і пішов, після чого вирішив прийняти православ'я, а на хрещення покликав усю свою сім'ю з КНР. Ба більше, зі слів Владимирова, нібито вся його сім'я також вирішила хреститися.

Відомо, що Кирило чинить тиск на тих священиків РПЦ, які відмовляються підтримувати "СВО".

Проти Гундяєва санкції ввели Україна, Канада, Британія, Чехія, Естонія, Литва та Нова Зеландія.

Не так давно Церковний суд РПЦ оголосив пацифізм єрессю. При цьому вторгнення в Україну було позначено як "священна війна".

Раніше ми повідомляли, що Кремль постійно тисне на РПЦ, щоб та контролювала священиків щодо "СВО".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини