24 травня 2024, 15:24

У Reuters вийшла дивна стаття про те, що Путін нібито готовий заморозити війну в Україні

Агентство посилається на 4 анонімні джерела, що вже викликає безліч запитань і сумнівів у їхній автентичності.

У Reuters вийшла дивна стаття про те, що Путін нібито готовий заморозити війну в Україні

Агентство Reuters із посиланням на чотири неназваних "джерела у Росії" опублікувало матеріал, у якому стверджується, що російський диктатор Володимир Путін нібито хоче заморозити війну в Україні, передає Діалог.UA.

У статті стверджується, що Путін раптом вирішив, нібито "успіхів у війні достатньо, щоб продати "перемогу" російському народу". На підставі чого він так вирішив, враховуючи досить повільне просування ЗС РФ у Харківській області, незрозуміло.

Також журналісти Reuters пишуть, що Путін "готовий зупинити війну в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту". Автори посилаються на якогось "високопоставленого російського співрозмовника".

Крім того, вони пишуть, що МЗС України та Міноборони України нібито не відповіли на їхні запитання. Які саме це були запитання, з невідомої причини журналісти не вказують.

"Ґрунтуючись на своїх знаннях про розмови у вищих сферах Кремля, два джерела сказали, що Путін вважає, що успіхів у війні досі достатньо, щоб продати перемогу російському народу", - пишуть вони.

Автори дивної статті стверджують, що Путін був би готовий задовольнитися тією землею, яка у нього зараз.

"Путін скаже, що ми перемогли, що НАТО напав на нас і ми зберегли свій суверенітет, що у нас є сухопутний коридор до Криму, це правда", - резюмують автори.

Якоюсь мірою ці заяви звучать ефектно, але достовірність інформації, викладеної у статті, викликає безліч запитань і зауважень. У те, що Путін готовий залишитися з "приєднаними" частинами Херсонської та Запорізької областей без обласних центрів, повірити можуть тільки наївні та недалекоглядні люди. Також насилу віриться у те, що російський диктатор віддав наказ своїм військам атакувати на півночі Харківської області просто для того, щоб захопити там кілька маленьких населених пунктів і зупинитися.

Як раніше повідомлялося, всесвітньо відомий шахіст і опозиціонер Гаррі Каспаров припустив, коли може закінчитися війна в Україні одним із двох можливих варіантів.

Автор: Ярослав Волков

Останні новини