17 травня 2024, 14:39

Путін цинічно висловився про плани Росії щодо захоплення Харкова та "санітарну зону": "Вони самі винні"

Російський диктатор заявив, що не збирається захоплювати Харків, а створює на північ від нього лише "санітарну зону".

Путін цинічно висловився про плани Росії щодо захоплення Харкова та "санітарну зону": "Вони самі винні"

Президент-узурпатор Росії Володимир Путін, відповідаючи на запитання своєї лояльної прес-обслуги, заявив, що не ставить за мету захопити Харків, а дав наказ своїм військам вплутатися у сумнівну авантюру на півночі області лише для того, щоб створити там "санітарну зону", передає "Объектив. Харків".

"Що стосується Харкова, то таких планів на сьогоднішній день немає", - підкреслив Путін.

Також російських багаторічний диктатор цинічно звинуватив у ситуації в Харківській області самих українців.

"Що стосується того, що відбувається на харківському напрямку. Це теж їхня провина, тому що вони обстрілювали та продовжують, на жаль, обстрілювати житлові квартали прикордонних територій, включно з Бєлгородом. Ну там же цивільні люди гинуть", - сказав він.

При цьому Путін "запам'ятав", що до лютого 2022 року, коли він вирішив почати свою "спецоперацію", повністю поставивши хрест на Мінських угодах, і рушив війська, зокрема, й на Харків, мешканці Бєлгородчини жили цілком мирним життям, а бойові дії під Бєлгородом розпочалися лише 2023 року в якості запобіжних заходів, бо було зафіксовано, що саме з цього регіону Харківщину обстрілюють найбільше, тому слова Путіна про якусь "санітарну зону" на тлі уже понад два роки обстрілів Харкова, Куп'янська й інших міст звучать як навмисна брехня з метою зомбування населення.

"Ми змушені будемо створити зону безпеки, санітарну зону", - заявив Путін.

На практиці ж створення цієї "зони" видно неозброєним оком: російські військові заходять в українські прифронтові населені пункти та без жодного докору сумління грабують, вбивають і садять "на підвал" цивільне населення.

Нагадаємо, у Києві були у курсі про плани Путіна щодо Харківщини: експерти озвучили причину переходу кордону ЗС РФ на півночі області.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини