15 травня 2024, 09:20

"Майже 16 тисяч нелегітимних санкцій", – напередодні візиту до Китаю Путін дав інтерв'ю ЗМІ

Напередодні свого візиту до Китаю Путін знову заявив про готовність сісти за стіл переговорів, а також поскаржився на санкції.

"Майже 16 тисяч нелегітимних санкцій", – напередодні візиту до Китаю Путін дав інтерв'ю ЗМІ

При цьому глава Кремля не перестає повторювати ті самі наративи щодо війни в Україні, а також укотре зажадав від Заходу гарантій безпеки для РФ.

Сьогодні, 15 травня, у прес-службі Кремля повідомили про те, що Путін дав інтерв'ю китайському агентству "Сіньхуа".

Зі слів російського диктатора, той хоче "мирно" врегулювати "конфліктну ситуацію" в Україні. Путін хоче відкритого діалогу з Києвом, проте з урахуванням інтересів Росії.

Також Захід має дати Путіну "надійні гарантії безпеки" для РФ.

Зі слів Путіна, це Захід, а не Росія "порушують міжнародні норми права"

І знову російський диктатор згадав весняні переговори у Стамбулі 2022 року: нібито як жест доброї волі Путін віддав наказ відійти російським військам з території Київської області.

І це при тому, що напередодні глава МЗС України розставив усі крапки над "і" щодо переговорного процесу у Стамбулі навесні 2022 року.

Путін похвалив китайський "мирний план", який, чомусь, не знайшов підтримки у світі, поскаржився глава Кремля.

Президент Кремля заявив, що в односторонньому порядку Захід запровадив проти РФ майже 16 тисяч нелегітимних санкцій, нібито Захід всіляко намагається "ізолювати та покарати" РФ.

Після того як у 2022 році Путіну так і не вдалося взяти Київ за три дні, він почав просувати ідею мирних переговорів, однак глава РФ також відмовився віддати Україні всі окуповані території.

Після цього РФ перевела економіку на "рейки війни", а також почала закуповувати озброєння та боєприпаси в Ірану та КНДР.

Раніше аналітики з ISW пояснили рокіровку у Кремлі, а також про призначення Дюміна та Патрушева помічниками глави РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини