22 квітня 2024, 15:39

"Колишнього Кадирова вже не буде. Він перетворюється на овоча", – ЗМІ дізналися, на що хворий глава Чечні

ЗМІ повідомляють про важку хворобу Кадирова, яка спричинила некроз підшлункової залози.

"Колишнього Кадирова вже не буде. Він перетворюється на овоча", – ЗМІ дізналися, на що хворий глава Чечні

Глава Чечні Рамзан Кадиров зіткнувся із серйозними проблемами здоров'я через некроз підшлункової залози, що викликає серйозну тривогу у його близьких і родичів. За інформацією видання "Новая Газета. Європа", хворобу було діагностовано ще 2019 року, коли Кадиров почав помітно худнути, що є однією з головних ознак панкреонекрозу, який розвивається. Це захворювання, що характеризується високим ступенем летальності та слабкою здатністю до лікування, супроводжується болісним прогресуванням.

Лікарі оцінюють смертність при некрозі підшлункової залози у 30-80%. У середньому такі хворі живуть не більше п'яти років після діагностування хвороби.

Останніми роками Кадиров регулярно звертався по медичну допомогу у Москві, проходячи навіть хірургічні втручання у Центральній клінічній лікарні Управління справами Президента РФ. Зазначається, що у вересні 2023 року його госпіталізували з гострою легеневою недостатністю, імовірно, після передозування транквілізатором. Додаткові результати нейроіміджингу мозку, за даними джерел, тільки погіршили сумний прогноз.

Ба більше, відбувається нейронна дегенерація головного мозку. Згідно з інформацією, що надходить, результати МРТ Кадирова привели його сім'ю "у пригнічений стан".

Сім'я Кадирова, як повідомляється, глибоко вражена діагнозом і наслідками захворювання. За словами джерела видання, хвороба вже почала серйозно впливати на його стан, незабаром він може перетворитися на "овоч". Навіть якщо лікування принесе тимчасове полегшення, перспектива повернення до повноцінного життя вкрай мала.

Нагадаємо, глава Чечні Рамзан Кадиров за спиною Кремля намагається домовитися зі Сполученими Штатами про зняття санкцій зі своєї сім'ї.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини