5 січня 2024, 15:49

Кадиров в обхід Москви пробує домовитися зі США: хоче обміняти військовополонених на зняття санкцій із сім'ї

Глава Чечні Рамзан Кадиров за спиною Кремля намагається домовитися зі Сполученими Штатами про зняття санкцій зі своєї сім'ї.

Кадиров в обхід Москви пробує домовитися зі США: хоче обміняти військовополонених на зняття санкцій із сім'ї

На тлі ослаблення Кремля у РФ регіональні боси починають вести більш незалежну політику. Відзначився глава Чечні Рамзан Кадиров, який в обхід Москви намагається домовитися з Америкою про зняття санкцій зі своєї сім'ї.

Про спроби налагодити контакти з Вашингтоном Кадиров розповів на зустрічі зі своїми силовиками у Грозному, про що повідомили федеральні ЗМІ РФ, передає Діалог.UA.

Кадиров запропонував Сполученим Штатам передати українських військовополонених в обмін на зняття санкцій зі своєї сім'ї. Посередником намагається зробити скандального американського журналіста Скотта Ріттера, який активно співпрацює з Кремлем, працюючи в інтересах російської пропаганди.

Зараз Ріттер якраз перебуває з візитом у Чечні. Він отримав від Кадирова список бранців для можливого обміну.

"У нас є полонені, яких ми забирали у Донецькій, Луганській (областях України - ред.)... Передаю нашому гостю (Ріттеру список військовополонених - ред.). Якщо вони знімуть санкції з моєї мами, моїх дочок, (...), коней, крім мене, (...) то ми цих людей віддамо", - заявив Кадиров.

Як повідомляється, в обмін на зняття санкцій Кадиров пропонує передати США 20 полонених українців.

Показово, що Кадиров намагається налагодити контакт з Америкою за спиною Москви, вирішуючи при цьому інтереси своєї родини. Це чергова чітка демонстрація ослаблення центральної влади у РФ, яка вже не у змозі контролювати регіональних босів. Підсумком процесів, що відбуваються, може бути розпад Росії на частини. І Чечня - один із головних претендентів на вихід зі складу Федерації.

Раніше Кадиров похвалився підривом об'єкта зв'язку у Росії.

Ми також писали, що військовий РФ Гузенко погрожує Кремлю заколотом через історію з Кадировим.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини