22 квітня 2024, 11:51

У Воронежі горить великий завод, є загиблі: ЗМІ показали масштабну пожежу

У Росії горить Воронезький електромеханічний завод, достовірно підтверджено смерть щонайменше трьох осіб, ще двоє постраждали.

У Воронежі горить великий завод, є загиблі: ЗМІ показали масштабну пожежу

Сьогодні вранці у Воронежі на місцевому електромеханічному заводі "Енікмаш-В" сталася велика пожежа. За даними МНС РФ, площа загоряння становила близько 500 квадратних метрів. На численних відео можна помітити хмару їдкого диму, що піднімається над містом. Згідно з інформацією, що надходить, наразі достовірно підтверджено смерть щонайменше трьох осіб, ще двоє постраждали.

Очікується, що кількість жертв може збільшитися під час вивчення внутрішніх приміщень заводу, куди ще не дісталися пожежники.

Пожежа охопила цех із виробництва електрообладнання. Повідомлення про загоряння надійшло до рятувальних служб о 8:55 ранку за місцевим часом, після чого на місце події було направлено спеціалізовані бригади.

Відеозаписи з місця події швидко поширилися у соціальних мережах, де очевидці діляться своїми спостереженнями про пожежу. Наразі проводяться розслідування та заходи з ліквідації наслідків НП.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини