19 квітня 2024, 14:58

Влада РФ пішла на кричуще порушення прав людини: росіянам влаштують тотальну перевірку... дітородності

У Росії уряд доручив регіонам перевірити "репродуктивне здоров'я" громадян на тлі обвалу народжуваності.

Влада РФ пішла на кричуще порушення прав людини: росіянам влаштують тотальну перевірку... дітородності

Після істотного падіння народжуваності у Росії до мінімуму за все правління диктатора Володимира Путіна громадянам країни-агресора влаштують масову перевірку дітородності, передає ТГ-канал The Moscow Times із посиланням на "Медвестник" та інші російські ресурси.

Згідно з даними ЗМІ, уряд РФ дав ц/у владі регіонів влаштувати масову перевірку репродуктивного здоров'я росіян. Повідомляється, що російське МОЗ надіслало відповідні рекомендації щодо диспансеризації чоловіків і жінок фертильного віку з метою "оцінити їхню здатність мати дітей". При цьому репродуктивними вважають громадян від 18 до 49 років.

Також наголошується, що диспансеризація росіянок здійснюватиметься у жіночих консультаціях або кабінетах акушера-гінеколога, а щодо громадян РФ чоловічої статі, то обстеження проводитимуть лікарі-урологи.

У російському сегменті Інтернету користувачі вже обурюються, побоюючись того, що нові ініціативи влади передбачають примусовий характер таких оглядів, а також грубе втручання у приватне життя громадян.

Як раніше повідомлялося, на російському телебаченні публічно визнали, що за роки правління Путіна у Росії настала реальна демографічна катастрофа.

Нагадаємо, російський диктатор Путін відроджує гасло гітлерівських СС - у Z-каналах несется "зрада".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини