15 квітня 2024, 13:53

Під Москвою знесли єдиний храм Православної церкви України – у Мережі знайшли спосіб відповісти РФ

На четвертому тижні Великого посту росіяни знищили єдиний храм ПЦУ у Росії та знесли його бульдозерами.

Під Москвою знесли єдиний храм Православної церкви України – у Мережі знайшли спосіб відповісти РФ

Російська влада зруйнувала та повністю знесла єдиний храм Православної церкви України (УПЦ) на території Росії. Храм, розташований у місті Ногінську Московської області, було знесено владою, не тільки позбавивши парафіян місця для молитви, а й знищивши саму будівлю. Храм розвалили бульдозерами.

Про це повідомляє український журналіст і блогер Денис Казанський, який опублікував фотографії зруйнованого храму. Інформацію також публікує кремлівське видання "Коммерсант".

Примітно, що храм не просто закрили для парафіян, а повністю зруйнували його споруду, що виглядає як послання українцям.

Казанський підкреслює, що це сталося у контексті критики, яку росіяни спрямовують на адресу України через ситуацію з УПЦ Московського патріархату на території України. Росіяни, які критикують українські дії, готові руйнувати церкви лише тому, що вони пов'язані з Україною.

Казанський закликає Україну відповісти симетрично на подібні дії та повністю зачистити всі московські церкви на своїй території, перепідпорядкувавши їх УПЦ, але без руйнування будівель, як це роблять росіяни.


Раніше глава МВС Естонії звернеться до парламенту з пропозицією про заборону Московського патріархату та порівняв його з ісламськими терористами.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини