12 квітня 2024, 12:55

У РФ завели справу на правнучку льотчика Чкалова після доносу: "Закликала до ядерного удару по Москві"

На Дар'ю Богданову, яка живе у Бельгії, поскаржився професійний російський донощик Віталій Бородін, а СК РФ порушив справу "про заклики до тероризму".

У РФ завели справу на правнучку льотчика Чкалова після доносу: "Закликала до ядерного удару по Москві"

На правнучку радянського льотчика Валерія Чкалова Дар'ю Богданову Слідчий комітет РФ завів справу "про заклики до тероризму". Це сталося після заяви, яку на неї написав професійний російський донощик Віталій Бородін, відомий своїми скаргами в органи на популярних росіян, які виступають проти розв'язаної Путіним війни, таких як Алла Пугачова, Семен Слєпаков та інших.

Як повідомляє "Україна 365", донос було складено після інтерв'ю Богданової. У ньому вона сказала, що не проти удару по центрах ухвалення рішень у Москві та, зокрема, по Луб'янці.

                                               Донощик Віталій Бородін

У заяві Бородіна йдеться, що Богданова волонтерить для ЗСУ та закликала завдати ядерного удару по Москві. Слідчі побачили у словах правнучки Чкалова склад злочину.

Зазначимо, Дар'я Богданова мешкає у Бельгії та виступає проти російського вторгнення в Україну.

Нагадаємо, громадська Z-організація "Поклик народу" звернулася до Слідчого комітету та МВС РФ із заявою на Аллу Пугачову щодо публічної образи росіян і допомоги українській армії.


Автор: Михаил Бутко

Останні новини