4 квітня 2024, 09:59

У МЗС РФ озвучили ситуацію навколо конфлікту з НАТО та готовності перейти до відкритого протистояння

У Кремлі заявили, що зараз немає сенсу про щось домовлятися з НАТО, але і відкритого конфлікту там не хочуть.

У МЗС РФ озвучили ситуацію навколо конфлікту з НАТО та готовності перейти до відкритого протистояння

Учора, 3 квітня, заступник глави МЗС РФ Грушко заявив, що Москва не планує атакувати країни НАТО, проте аналогічні заяви були і 2021 року щодо України.

У Кремлі визнали, що відносини між РФ і НАТО сильно погіршилися, однак у Путіна немає планів розв'язувати війну, інформує агентство Reuters.

Грушко заявив, що зараз відносини між НАТО та РФ передбачувані. При цьому нібито Вашингтон і Брюссель роблять усе можливе, щоб ці самі відносини звести нанівець.

У Кремлі заявили, що у Путіна немає планів щодо війни з НАТО, але, можливо, у Заходу з цього приводу інша думка.

Експерти поспішають нагадати, що Путін нібито почав війну проти України через розширення НАТО на Схід, однак війна, навпаки, розбудила Альянс, змусивши його згуртуватися та навіть ще більше розширитися. Відтепер Альянс охоплює 32 країни, включно з Фінляндією та Швецією, які приєдналися у 2023 та 2024 роках.

Саме країни НАТО надали Україні не лише озброєння та розвіддані, а й проводять навчання мобілізованих на території своїх країн.

Путін постійно говорить про те, що фактично НАТО вже є стороною конфлікту. При цьому він також заявив, що війна між РФ і Альянсом призведе до Третьої світової.

Раніше Шаппс з нагоди 75-річчя НАТО звернувся до членів Альянсу з закликом.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини