1 березня 2024, 14:16

На росТБ прорвалася правда про "СВО" Путіна, ведучий запанікував: "Навіщо Ви це говорите?"

Російські пропагандисти визнали, що за два роки війни РФ не змогла досягти жодної з цілей, заявлених диктатором Володимиром Путіним.

На росТБ прорвалася правда про "СВО" Путіна, ведучий запанікував: "Навіщо Ви це говорите?"

На російському пропагандистському ток-шоу "Место встречи" стався конфуз. Один із гостей передачі раптово визнав, що війна проти України не вдалася.

Уривок доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Правду про путінську "СВО" вирішив висловити один із постійних гостей пропагандистських ток-шоу, колишній заступник голови МЗС Росії Андрій Федоров. Він підкреслив, що за два роки війни РФ не вдалося зробити нічого із запланованого.

"Росія за ці два роки не змогла реалізувати жодної з цілей, заявлених 24 лютого 2022 року. Жодної! Візьміть текст виступу Володимира Путіна і ви побачите... Маріуполь (окупація - ред.) - це не мета. Цілі були інші зовсім... Саме тому війна триватиме ще дуже довго", - сказав Федоров.

Його слова викликали паніку у ведучих, які почали перебивати "експерта". Коли переконати чоловіка не вдалося, вони почали затикати йому рота.

"Та що Ви говорите? (...) Але там (у промові Путіна - ред.) не було вказано, що до дати такої (досягнуто цілей - ред.). Раз Ви розумієте, навіщо Ви це говорите? Там не було вказано жодних дат! "Спеціальна військова операція" триває", - говорили ведучі "Место встречи".

Тим часом Z-полковник Алксніс підбив підсумки 2 років "СВО": "Це провал".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини