25 лютого 2024, 09:31

Z-полковник Алксніс підбив підсумки 2 років "СВО": "Жодна з цілей не виконана, це провал"

Російський ультрапатріот Віктор Алксніс заявив про провал війни проти України та прогнозує РФ "великі потрясіння".

Z-полковник Алксніс підбив підсумки 2 років "СВО": "Жодна з цілей не виконана, це провал"

З нагоди другої річниці війни з Україною колишній депутат Держдуми та Z-патріот Віктор Алксніс підбив три підсумки. Він констатував, що "СВО" програно, та натякнув на швидке повстання народу РФ.

Зухвалу заяву Алксніс опублікував на своєму каналі у Telegram, передає Діалог.UA.

Z-полковник звернув увагу на те, що влада та пропаганда РФ дуже скупо коментували чергову річницю так званої "СВО".

"Судячи з відсутності офіційних переможних реляцій з цього приводу, навіть у Кремлі розуміють, що святкувати нема чого та "спеціальна військова операція" перебуває у позиційному глухому куті, виходу з якого не видно", - написав Алксніс.

Перший і ключовий підсумок "СВО", з його слів, полягає у тому, що Росія за два роки не змогла досягти жодної з цілей, заявлених Кремлем. Ба більше, ситуація навіть погіршилася, оскільки тепер під ударом опинилися навіть міжнародно визнані території РФ, по яких регулярно прилітають дрони та ракети.

Другий підсумок двох років "спецоперації": розкрилася правда про слабкість російської армії. Заяви влади РФ перед війною про те, що ЗС переозброєні більш ніж на 80 %, виявилися туфтою, солдати змушені воювати на фронті стародавньою зброєю.

Третій підсумок, запевняє Алксніс, це наростання втоми та гострого невдоволення у російському суспільстві через тривалу війну. Це, попередив Z-патріот, може закінчитися повстанням.

"Під час бойових дій і починають лунати споконвічні російські питання "Хто винен?" і "Що робити?". А коли такі питання опановують російські маси, то ситуація закінчується великими потрясіннями, що наочно показали події більш ніж столітньої давності", - написав він.

Крім того, Алксніс, який передбачив розвал СРСР, готує росіян до зникнення РФ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини