27 лютого 2024, 14:35

Китай "розірвав" російський ринок: до росТБ дійшли наслідки дружби з Пекіном

Китай під виглядом "дружби з Росією" фактично вбиває російську економіку.

Китай "розірвав" російський ринок: до росТБ дійшли наслідки дружби з Пекіном

У прямому ефірі ток-шоу Соловйова розгорівся скандал, пов'язаний з обуренням одного з експертів з приводу відносин Росії та Китаю. До російських пропагандистів дійшло, що Китай масштабними темпами захоплює й освоює внутрішній російський ринок. При цьому російські виробники не можуть конкурувати з китайцями, постійно втрачаючи частку ринку, прибуток і робочі місця.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Таким чином, Китай під виглядом "дружби з Росією" фактично вбиває російську економіку.

Експерт пояснив, що російський завод з виробництва "КамАЗів" перебуває під серйозним тиском китайських виробників і зменшив частку ринку з 24 до 17%.

"Дивовижні люди, звичайно. Спочатку рвуть відносини з усім цивілізованим світом і ставлять країну у залежність від Пекіну, а потім виявляють, що Китай цим користується та підпорядковує собі російські ринки. А як ви хотіли, друзі? Думали, що китайці від чистого серця підтримують ваші шизофренічні імперські конвульсії? Та вони над вами регочуть і радісно підраховують прибуток, зароблений на дурнях. Ну нічого, зате у вас тепер руїни Авдіївки є", - коментує ефір російський Telegram-канал "Сеятель ветра".

Нагадаємо, Росія вже тривалий час просить Китай позичити грошей у борг, однак рішення все ще не ухвалено.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини