27 лютого 2024, 07:42

Бойовики ДШРГ "Русич" оголосили про непідпорядкування Кремлю

ДШРГ "Русич" повідомило про погрози "по лінії адміністрації президента" через пост із закликом убивати українських військовополонених.

Бойовики ДШРГ "Русич" оголосили про непідпорядкування Кремлю

Ультраправе угруповання ДШРГ "Русич" стверджує, що після публікації відео зі схваленням розстрілу українського військового з ними зв'язалися представники російських силових і адміністративних структур. Спочатку бойовиків нібито м'яко попросили видалити публікацію, а потім стали погрожувати проблемами з Центром "Е" і службами ФСБ. Бойовики угруповання відповіли відмовою: вони не мають наміру приховувати свої злочини в Україні, незважаючи на те, що у Кремлі ще бояться публічного визнання у геноциді українців тощо.

"Думка якихось казнакрадів і зрадників, які вважають, що треба ризикувати життям російських бійців для взяття у полон якомога більшої кількості "азовців" (яких потім із задоволенням обміняють на умовного Медведчука), для нас не є та не буде вартою уваги", - відповіли у "Русичі".

До речі, створений неонацистом Олексієм Мільчаковим підрозділ опублікував "інструкцію з утилізації військовополонених ЗСУ" ще восени 2022 року. Серед інших нелюдських вчинків бойовики закликають брехати начальству про поранення українських військових, щоб потім не пояснювати смерть полоненого, а також вимагають катувати бранців, доки не отримають усі дані. Дані про поховання вони пропонують продавати близьким загиблих, а гроші витрачати на екіпіровку.

Раніше Мін'юст США вніс загін ДШРГ "Русич" і його лідера неонациста Олексія Мільчакова до санкційних списків.

Нагадаємо, всередині РФ розгорівся черговий конфлікт між представниками чеченського спецназу "Ахмат" і бойовиками ультраправого угруповання "Русич", які вважають один одного негідними бойовиками.

Крім цього, "Русич" погрожує кремлівським пропагандистам Володимиру Соловйову та Юлії Вітязевій.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини