24 лютого 2024, 11:27

"Еліти" Кремля "косить" смерть: помер голова Верховного суду РФ Лебедєв

У Росії попрощався з життям голова Верховного суду, член путінського режиму В'ячеслав Лебедєв.

"Еліти" Кремля "косить" смерть: помер голова Верховного суду РФ Лебедєв

Низка загадкових смертей у верхівці російської влади триває. 24 лютого, у другу річницю війни, у РФ помер голова Верховного суду В'ячеслав Лебедєв.

Про його смерть вранці у суботу повідомили російські ЗМІ, зокрема підконтрольна Кремлю газета "Коммерсант", передає Діалог.UA.

Причину смерті не називають. Однак, за даними ЗМІ, голова Верховного суду провів останні два дні у лікарні.

Покійному на момент смерті було 80 років. Він був досить літньою людиною, тобто природних причин смерті виключати не можна. Лебедєв до останнього продовжував виконувати обов'язки голови ВС. Цю посаду він обіймав із самого початку існування сучасної РФ - із 1991 року.

Російський ресурс Mash запевняє, нібито проблеми зі здоров'ям у Лебедєва все ж були.

"Помер у лікарні після тривалої хвороби. У нього були проблеми з серцем і онкологія. Вночі Лебедєву різко стало гірше, лікарям залишалося лише констатувати смерть", - повідомив канал. На початку нинішнього місяця він мав особисту зустріч із диктатором Володимиром Путіним.

Лебедєв - один із найвідданіших членів путінського режиму. Він дозволив диктатору РФ Володимиру Путіну повністю підпорядкувати собі судову систему РФ, перетворивши її на знаряддя розправи над ворогами й інакодумцями.

Зазначимо, що з початком повномасштабної війни РФ проти України у кремлівських "елітах" різко зросла смертність. 

Особливо активно мор трапився останні два роки у середовищі топ-менеджерів енергетичних і фінансових компаній Росії. Експерти вважають таку тенденцію ознакою гострої підкилимної боротьби у російській верхівці. Про стабільність там говорити не доводиться.

Цього місяця, наприклад, у РФ помер єдиний син і спадкоємець кремлівського олігарха Ігоря Сєчіна, який контролює у країні нафтовий бізнес.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що діти друзів Путіна не доживають до 40, син Сєчіна вже 4-й за рахунком.

Ми також писали, що у РФ загадково помер сенатор-нафтовик Лебедєв.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини