20 лютого 2024, 11:36

Тіло Навального можуть ніколи не видати родині: ЗМІ дізналися, чого сильно боїться Кремль

Зараз влада РФ обговорює, що робити з тілом Навального, розглядають навіть такий варіант: ніколи не видавати тіло політика родині.

Тіло Навального можуть ніколи не видати родині: ЗМІ дізналися, чого сильно боїться Кремль

Джерела, близькі до Кремля, повідомляють, що російська влада обговорює різні варіанти відкласти видачу тіла Олексія Навального його родині. За інформацією співрозмовників, у Кремлі побоюються, що похорон опозиційного політика може перетворитися на масштабну політичну акцію, яка затьмарить собою майбутні вибори президента й інавгурацію Путіна, пише "Агентство".

Джерела повідомляють, що інформація про смерть політика є несподіванкою для російських чиновників, які працюють у Кремлі, повідомив Bloomberg. Зараз влада обговорює, що робити з тілом політика, розглядають навіть такий варіант: ніколи не видавати тіло політика, сказали джерела видання The Moscow Times.

"У нас наближаються президентські вибори. Нам це не потрібно, тому що це буде проблемою для боса [Путіна]", - повідомив на умовах анонімності один із високопоставлених російських чиновників. При цьому він додає, що варіант "ніколи не видавати тіло Навального" також розглядається російською владою. Раніше подібні прецеденти у Росії вже були. Однак у випадку з Навальним вони розуміють, що вибухне грандіозний скандал.

Один із варіантів - провести закриту церемонію прощання з Навальним у морзі, куди допустять тільки близьких родичів і друзів.

Остаточного рішення про те, як вчинити з тілом Навального, ще не ухвалено. Сім'я опозиціонера наполягає на тому, щоб вони могли поховати його відповідно до своїх традицій.

Ситуація навколо Навального викликає великий резонанс у Росії та за кордоном. Прихильники опозиціонера вимагають від влади провести прозоре розслідування його отруєння та допустити до нього незалежних лікарів.

У Кремлі ж заперечують свою причетність до отруєння Навального та заявляють, що він нібито перебував у законному ув'язненні.

Нагадаємо, джерело у РФ запевняє, що Навальний був отруєний новою отрутою.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини