22 січня 2024, 07:48

Уперше за останні 24 роки: в ISW розповіли, чому Путін готовий особисто відвідати КНДР

На тлі браку артилерійських снарядів Кремль активізує свої відносини з КНДР – Путін вирішив особисто через 24 роки відвідати свого чи не єдиного друга Кім Чен Ина.

Уперше за останні 24 роки: в ISW розповіли, чому Путін готовий особисто відвідати КНДР

У МЗС КНДР заявили, що 2024 року президент РФ має прибути з робочим візитом у Пхеньян. Глава МЗС Чхве Сон Хі під час свого візиту до Москви встиг поспілкуватися з Путіним і той дав добро на візит у відповідь до КНДР.

Востаннє Путін був у КНДР ще 2000 року, тобто 24 роки тому. Аналітики з Інституту вивчення війни заявляють, що Кремль збирається ще більше здружитися з Кореєю на тлі нестачі артилерійських снарядів.

Ще вчора, 21 січня, головний розвідник України Кирило Буданов зізнався, що найбільше боєприпасів РФ поставив саме Пхеньян, саме тому наприкінці 2023 та на початку 2024 років армія Путіна зуміла "трохи видихнути".

Якщо Кім Чен Ин більше не постачатиме снаряди Росії, то армія Путіна просто залишиться без артилерії.

Заступник начальника ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив, що у період із вересня до листопада 2023 року Пхеньян поставив Москві до 1 млн артилерійських снарядів. Водночас російський оборонний комплекс щорічно може випускати до 2 млн снарядів для 122-мм і 152-мм гаубиць.

Таким чином, щорічно у РФ може бути до 3 млн снарядів, тоді як країни ЄС поки не встигають у березні 2024 року надати Україні обіцяний 1 млн снарядів.

Путін вирішив особисто через 24 роки відвідати відтепер свого чи не єдиного друга Кім Чен Ина, щоб ще більше могли здружитися дві диктаторські країни.

Раніше у Сеулі розповіли про балістичні ракети, які КНДР постачає Росії.

Тим часом російський військкор Ларкін розкритикував корейські снаряди, які армія РФ отримала з Пхеньяну.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини