6 січня 2024, 14:52

"Нас уже обнулили", – дружини мобілізованих висунули претензії Путіну біля будівлі Міноборони РФ

Дружини та матері російських чоловіків, мобілізованих на війну проти України, вимагають від влади демобілізації.

"Нас уже обнулили", – дружини мобілізованих висунули претензії Путіну біля будівлі Міноборони РФ

Дружини та матері російських мобілізованих 6 січня прийшли під будівлю Міністерства оборони РФ у Москві. Вони вимагають повернути з фронту їхніх чоловіків і синів.

Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

Росіянки вийшли з плакатами "Геть рекрутське рабство!", "Наша влада перетворила моє життя на пекло відтоді, як 15 місяців тому цивільних забрали на фронт. Вимагаємо демобілізацію!", "Свободу мобілізованим! Поверніть чоловіків, батьків, синів!" й іншими. Вони вимагають від влади РФ повернути з фронту їхніх рідних.

"Мого чоловіка відправили на штурм. Він магістр прикладної фізики. Він айтішник. У нього півторарічна дитина... Таких людей не мають відправляти на штурм... Мені здається, в якийсь момент мобілізованих узагалі не залишиться... Найімовірніше, (після цього - ред.) буде друга хвиля мобілізаці та хлопці будуть безстроково перебувати (на фронті - ред.), і сюди вже будуть приходити інші дружини у білих хустках, а ми будемо їх підтримувати у чорних", - розповіла журналістам одна з протестувальниць.

Друга почала пред'являти претензії особисто диктатору РФ Володимиру Путіну.

"Наш президент 2024 рік оголосив роком сім'ї. Але, ймовірно, сім'ї мобілізованих громадянами РФ не є. Це не наш рік, або нас уже обнулили, списали з рахунків разом із нашими чоловіками", - обурювалася росіянка.

П'ять матерів і дружин мобіків сьогодні також вийшли до Вічного вогню у російському Санкт-Петербурзі. Вони поклали до нього квіти, вимагаючи повернути рідних додому. При цьому з журналістами спілкуватися вони не побажали.

Раніше "прозріла" росіянка звернулася до дружин мобілізованих із закликом: "Часу у вас немає".

Ми також писали, що у РФ дружини мобілізованих попередили Путіна.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини