11 грудня 2023, 13:14

"Ми просто посипемося", – Z-військкор розповіла про проблему важких російських втрат

У російських лікарнях склалася важка ситуація через величезні втрати та відсутність вільних місць.

"Ми просто посипемося", – Z-військкор розповіла про проблему важких російських втрат

Поранені російські військові, яких було відправлено до Росії для лікування, скаржаться на відсутність нормальної медичної допомоги. Вони розповідають, що у госпіталях не вистачає місць і лікарів, а умови утримання дуже погані.

За словами російської військової пропагандистки Анастасії Кашеварової, ситуація склалася вкрай важка. У своєму Telegram-каналі вона повідомила, що відвідала госпіталь, який був розрахований на 150 хворих, але зараз у ньому офіційно вже 170 ліжок, а фактично доходить до 190 поранених російських окупантів. Навіть в ущільнених палатах і коридорах хворі вже не поміщаються. Повністю припинено прийом планових пацієнтів.

Російські лікарі заявляють, якщо навантаження зросте ще більше, вони можуть просто "посипатися".

Російські солдати розповідають, як після операції їх розміщують у палатах без вікон, багато хто лежить у коридорах. Ці скарги підтверджуються й іншими джерелами. Так, у ЗМІ повідомлялося, що у військовому госпіталі у місті Рязані також не вистачає місць для поранених. У госпіталі було розгорнуто додаткові намети, але навіть вони не можуть вмістити всіх нужденних.

Окупантів настільки багато, що на 3 хірургів припадає 65 хворих.

Брак місць у російських військових госпіталях пов'язаний з тим, що Росія продовжує зазнавати значних втрат у війні в Україні. За даними української сторони, з початку війни в Україні було вбито або поранено близько 100 тисяч російських військових.

Нагадаємо, Столтенберг повідомив дані про втрати Збройних сил Російської Федерації на війні в Україні: понад 300 тисяч осіб.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини