6 грудня 2023, 07:49

Кремль знайшов ще один спосіб русифікувати жителів країн СНД і колишнього СРСР – ISW

Путін похвалив мігрантів, які приносять велику користь для російської економіки.

Кремль знайшов ще один спосіб русифікувати жителів країн СНД і колишнього СРСР – ISW

У понеділок, 4 грудня, під час засідання Росради з розвитку громадянського суспільства та прав людини глава Кремля знову порушив питання щодо русифікації мігрантів і громадян колишнього СРСР.

Російський диктатор визнав факт нестачі робочої сили у країні. Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували виступ Путіна.

Путін почав критикувати мігрантів за те, що ті створюють у містах РФ свої анклави замість того, щоб проходити офіційну реєстрацію у місцях свого проживання. Він також заявив, що всі мігранти зобов'язані знати російську мову та законодавство, якщо хочуть і далі працювати у РФ.

Російський диктатор скаржився на той факт, що від 20 до 50 % дітей мігрантів взагалі не говорять російською. Зараз РФ активно веде роботу з відкриття нових російськомовних шкіл у країнах СНД і Центральної Азії.

Аналітики впевнені, що Кремль використовує освітні програми шкіл за кордоном, щоб просувати свої ідеї та формувати російську ідентичність серед молодого покоління.

Однак пропагандист Олександр Коц уже розкритикував політику РФ на цій "ділянці фронту". Він обурений, що уряд РФ не зміг допомогти етнічним росіянам, які проживають у країнах Центральної Азії, отримати громадянство РФ за спрощеною процедурою.

При цьому він похвалив Кремль за надання громадянства тим, хто вже відвоював у лавах ЗС РФ. Ще він похвалив депутата Держдуми РФ Хінштейна за надання узбеку Бабкову тимчасового притулку у РФ із перспективним отриманням російського громадянства.

Бабков народився в Узбекистані, але вважає себе росіянином. Найімовірніше, він пройшов війну в Україні у лавах ПВК "Вагнер". Його депортували в Узбекистан 2023 року, де він побоювався тюремного ув'язнення.

Раніше стала відома схема, за якою непальці укладають контракт із МО РФ, а після "кидають" його на гроші.

Нагадаємо, на думку Бєлковського, вже на початку 2024 року Путіна погодиться на заморозку війни в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини