1 грудня 2023, 13:13

У РФ оголосили "війну" мемам: у Держдумі вимагають заборонити "веселі картинки" для росіян

Депутат Держдуми РФ Ельвіра Аіткулова вимагає заборонити меми, які, на її думку, є причиною небажання росіян народжувати дітей.

У РФ оголосили "війну" мемам: у Держдумі вимагають заборонити "веселі картинки" для росіян

Російська депутатка та членкиня комітету Держдуми РФ з освіти Ельвіра Аіткулова вимагає заборонити для росіян меми. Вона впевнена, що веселі картинки пропагують ідеологію чайлдфрі - відмови від народження дітей.

Скандальну заяву російський депутат зробила в ефірі російської радіостанції "Говорит Москва", передає Діалог.UA.

Аіткулова почала розганяти конспірологічну версію про те, що якісь невідомі сили нібито спеціально пропагують серед росіян ідеї чайлдфрі, щоб вони відмовлялися від продовження роду.

"Я подивилася величезну кількість сайтів, які працюють із цією темою. Треба розуміти, що це не якась історія, яка спонтанно виникла. Подивившись ці сайти, я розумію, що формування громадської думки підлітків йде через меми, якісь веселі картинки", - заявила російська депутатка.

Варто зазначити, що останнім часом російський диктатор Володимир Путін, який убив уже сотні тисяч своїх громадян у війні з Україною, раптово перейнявся демографічними проблемами у Росії. Чиновники та кремлівська пропаганда слідом за ним почали посилено пропагувати багатодітність. Також почався процес заборони у РФ абортів: у низці регіонів цю процедуру почали забороняти проводити у приватних клініках.

Раніше Олеся Бацман розповіла про "досліди" Путіна, пов'язані з дітьми.

Ми також писали, що у РФ демографічна катастрофа: вчені розповіли, що сталося вперше з 1991 року.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини