1 грудня 2023, 12:36

Залізнична станція "Чорнобаївка" у Бурятії: у росіян знову вибухнув потяг із паливом – ЗМІ

Журналісти стверджують, що вибухи поїздів на БАМі є спецоперацією СБУ.

Залізнична станція "Чорнобаївка" у Бурятії: у росіян знову вибухнув потяг із паливом – ЗМІ

У Росії на Байкало-Амурській залізничній магістралі вибухнув ще один поїзд із паливом. Варто зазначити, що це вже другий подібний епізод за останні два дні, його вже назвали "залізничною Чорнобаївкою", передає журналіст Андрій Цаплієнко у своєму ТГ-каналі.

Повідомляється, що внаслідок цього вибуху загорілося відразу шість цистерн. Щоб гасити пожежу, довелося пригнати до місця НП пожежний поїзд.

Цаплієнко з посиланням на власні джерела пише, що це був навмисний підрив і він є "другим етапом спецоперації СБУ з виведення з ладу цієї важливої залізничної магістралі".

Варто зазначити, що БАМ росіяни використовують, зокрема, і для військової логістики.

Журналіст зазначає, що росіяни "двічі потрапили у пастку СБУ". Після підриву першого вантажного поїзда, здійсненого у Сєвєромуйському тунелі, росіяни почали використовувати об'їзний шлях, що проходить через "Чортів міст".

До цього, за словами Цаплієнка, "працівники СБУ" були готові: під час проїзду поїзда по мосту спрацювали вибухові пристрої.

Своєю чергою, СБУ поки що не підтверджує свою участь у підриві цих залізничних потягів. На офіційних інтернет-ресурсах відомства поки що взагалі немає про інцидент жодної інформації.

Нагадаємо, минулої ночі у Росії на Байкало-Амурській магістралі сталася найпотужніша "бавовна": у Сєвєромуйському тунелі ім. Бессолова (Бурятія) спрацювало відразу кілька вибухових пристроїв.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини