28 листопада 2023, 15:03

"Ми не ваша худоба", – дружина "мобіка" про підготовку протестів по всій РФ за повернення чоловіків з України

Дружина російського мобілізованого з Москви Марія Андрєєва розповіла про активізацію у РФ боротьби за повернення чоловіків з війни в Україні.

"Ми не ваша худоба", – дружина "мобіка" про підготовку протестів по всій РФ за повернення чоловіків з України

Дружина російського мобілізованого, яка напередодні підписала лист "До народу Росії", розповіла про активізацію у Росії боротьби жінок за повернення чоловіків з війни в Україні.

Напередодні у Telegram-каналі з 18 000 передплатниками з'явилося звернення "до народу Росії" з критикою Путіна та закликом повернути мобілізованих додому. Воно анонімне, але вже готується петиція з підписами, збір яких триває. Про це в інтерв'ю розповіла Марія Андрєєва з Москви, учасниця листопадової вуличної акції. За її словами, підписи збираються у чатах родичок мобілізованих, де кілька тисяч учасниць.

Журналісти опублікували найемоційніші з її висловлювань: жінка різко критикує російську владу, висуваючи претензії міністру оборони Шойгу, який збрехав і не виконав власних обіцянок.

Вона готується до того, щоб питання про повернення російських мобілізованих з фронту було поставлено на прес-конференції Путіну. У разі відсутності реакції росіянки обіцяють влаштувати акції протесту по всій країні.

"Ми не ваша худоба. У нас було своє життя. Яке право ви мали його відбирати? Нам потрібне наше життя назад. У тих, хто не був у нашій шкурі, немає права нас затикати. <...> З нами можна розмовляти", - йдеться у публікації.

За словами авторів звернення, вони "чули, що регіональній владі рекомендували гасити їх грошима, розуміюче кивати головами й обіцяти надіслати запити до Міноборони".

Раніше повідомлялося, що Путін відмовився повертати додому мобілізованих до кінця "СВО".

Ми також писали, що у РФ командири продають ПВК своїх мобіків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини