21 листопада 2023, 07:55

Кадиров своїм публічним запрошенням Путіна до Чечні поставив главу РФ у скрутне становище – ISW

Глава Чечні Кадиров продовжує спроби виділитися у російському інформаційному просторі, порушуючи загальноприйняті кордони між главами суб'єктів і президентом РФ.

Кадиров своїм публічним запрошенням Путіна до Чечні поставив главу РФ у скрутне становище – ISW

Учора, 20 листопада, під час відеоконференції, присвяченої оновленню парку громадського транспорту у тому чи іншому регіоні РФ, Кадиров публічно запросив Путіна до Чечні.

Аналітики з Інституту вивчення війни нагадують, що у цьому регіоні президент РФ не був із 2011 року.

Кадиров читав своє звернення до глави Кремля з листочка та при цьому сильно заїкався. Наприкінці він заявив, що Путін зробив багато для самої Чечні, хоча сам не відвідував республіку дуже давно: саме "старійшини" нібито насварили Кадирова за такий прорахунок.

Російський диктатор не став давати відповідь на запрошення Кадирова, але похвалив весь чеченський народ.

Публічне запрошення Кадирова Путіну ставить президента РФ у скрутне становище, оскільки він або ігнорує запрошення та ризикує знехтувати главою Чечні, або приймає запрошення та ризикує виглядати так, ніби він піддається тиску Кадирова.

Експерти впевнені, що такий виклик Путіну - це спроба Кадирова вкотре вислужитися перед президентом РФ і водночас із цим він апелює до свого чеченського народу, який нібито сам наполіг на тому, щоб глава Кремля відвідав регіон.

Раніше ми повідомляли, що чеченські антисеміти хочуть їхати на війну на Близький Схід, однак Кадиров планує їх відправити до України.

Нагадаємо, після стрільби у тирі 15-річний син Кадирова отримав ще дві нові медалі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини