7 листопада 2023, 12:37

Показали перше відео з Царьовим після замаху: зрадник з'явився з натягнутою посмішкою

Царьов сказав, що до "замаху" на нього причетні якісь "терористи", які щось "зробили" з Україною.

Показали перше відео з Царьовим після замаху: зрадник з'явився з натягнутою посмішкою

Екснардеп і відомий колаборант Олег Царьов дав перший коментар після "замаху" на його життя, передають російські ЗМІ.

Царьов, який з'явився перед камерами з доволі натягнутою посмішкою та перебинтованою рукою, поділився "радістю", нібито його перший раз випустили на вулицю та дали телефон, щоб переглянути Telegram, тобто виходить, що до цього російські спецслужби його повністю відрізали від зовнішнього світу, не випускали на вулицю та понад 10 днів не давали змоги ні з ким зв'язатися.

При цьому абсолютно ніяких ушкоджень на його тілі видно не було, окрім незрозумілої пов'язки на лівій руці, яку ледь видно з-під рукава.

Колаборант похвалився, що за нього нібито "переймалося багато людей", які телефонували та писали йому зі "словами підтримки".

Цікаво, коли у Царьова запитали, як відбувався замах, він заткнувся та не зміг нічого сказати у справі, а лише скромно зазначив, що "слідство ще триває" та він не має права нічого розповідати.

Також зрадник повідомив, що до цього "замаху" причетні "терористи", та натякнув, нібито його хотіла вбити українська влада.

Нагадаємо, у ніч на 27 жовтня в Ялті стався замах на ексдепутата ВРУ, проросійського колаборанта Олега Царьова. Сталася стрілянина, його було поранено.

Пізніше джерело розповіло про стан здоров'я Царьова через добу після замаху.

Як раніше ми писали, ФСБ відзвітувала про затримання організатора замаху на Царьова, згадавши СБУ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини