2 листопада 2023, 11:51

"Кремль вирішив зіграти на випередження", – Березовець відреагував на нове соцопитування росіян

Кремль явно неспроста дозволив випустити ще одне незалежне (наскільки це можливо у РФ) соцопитування про війну в Україні, вважає політолог Тарас Березовець.

"Кремль вирішив зіграти на випередження", – Березовець відреагував на нове соцопитування росіян

Згідно з результатами нового соцопитування росіян щодо підтримки війни в Україні, проведеного недержавною організацією "Левада-Центр", 70 % росіян виступають за завершення війни та мирні переговори, проте є одне "але". Більша частина опитаних не згодна з тим, що Україні потрібно повернути тимчасово окуповані території, такий варіант підтримують тільки 34 % росіян.

Примітно, що український політолог і військовослужбовець Тарас Березовець назвав публікацію результатів вищезгаданого соцопитування грою на випередження з боку Кремля. Про це експерт заявив на своєму YouTube-каналі.

У Росії Лавров, Шойгу та Путін дружно заговорили про мирні переговори. Потім послідувала публікація чергового соцопитування "Левади-"Центру".

"Як то кажуть, вода камінь точить, - прокоментував ситуацію Березовець. - Ці вкидання до мирних переговорів і про готовність до них свідчать передусім про те, що влада РФ передчуває результати майбутніх переговорів у Сан-Франциско між Байденом і Сі Цзіньпіном". Саме тому Кремль вирішив зіграти на випередження, сигналізуючи про те, що він якраз таки до цих мирних переговорів належною мірою готовий.

Нагадаємо, у Росії провели нове соцопитування щодо підтримки вторгнення в Україну: "Найбільш войовничий зріз - пенсіонери".

Раніше Цезар із Легіону "Свобода Росії" зробив несподівану заяву про росіян: "Всі вони чекають години Х".

Пропонуємо дізнатися, про що сьогодні мріють багато росіян, за версією Аббаса Галлямова: "Такі розмови я чув багаторазово".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини